Rzęsy&Brwi

Wiedza. Porady i praktyka

przedłużanie brwi
stylizacja

Na czym polega przedłużanie brwi?

Rzęsy przedłużane są już od wielu lat, a więc nie jest to zabieg, który mógłby kogoś zaskoczyć. Zupełnie inaczej jest w przypadku brwi. Wiele osób nie ma pojęcia, jak przebiega ich rekonstrukcja. Omawiana usługa realizowana jest w niemal każdym renomowanym salonie kosmetycznym. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla kobiet, które pragną podkreślić swoje spojrzenie, a jednocześnie uzyskać naturalne rezultaty stylizacji. Wbrew pozorom nie jest to proces skomplikowany i dostępny wyłącznie dla osób z dużym budżetem.

Wybór odpowiedniej metody

Przedłużanie brwi polega na nadaniu im odpowiedniej formy, a także zagęszczeniu włosków. Wiadomym jest, że każda osoba, która zdecydowała się skorzystać z zabiegu może liczyć na indywidualne podejście. Wyznaczenie perfekcyjnej formy jest zadaniem dla doświadczonych specjalistów. Pamiętajmy, że to właśnie brwi stanowią oprawę oczu. Dzięki nim spojrzenie jest wyraziste, a twarz atrakcyjniejsza. Pierwszą metodą przedłużania brwi jest doklejanie sztucznych włosków. Omawiane rozwiązanie najlepiej sprawdza się w przypadku, gdy posiadamy jasne, przerzedzone i nierówne brwi. Alternatywą jest metoda o nazwie sculpting, która polega na domalowywaniu włosków za pomocą masy strukturalnej.

Podkreślone i zagęszczone brwi

Wiele stylistek stosuje jednocześnie metodą doklejania sztucznych włosków oraz sculpting. Wszystko po to, aby osiągnąć pożądane efekty. Głównym celem jest podkreślenie brwi, tak aby stały się one symetryczne, gęste i widoczne. Jednocześnie nie mogą one być przytłaczające, a więc niezwykle istotne jest trafne dopasowanie do typu urody. Opisywany zabieg znakomicie sprawdza się w przypadku tych, którzy nie chcą wykonywać makijażu permanentnego. Bardzo często korzystają z niego osoby, które przebyły rozmaite choroby. Usługa przedłużania brwi może zostać przeprowadzona w niemal każdym przypadku. Do przeciwwskazań zalicza się m.in. otwarte rany, przebyty peeling chemiczny, czy też mikrodermabrazję. Zabiegi powodujące długotrwałe złuszczanie skóry mogłyby sprawić, że rezultaty rekonstrukcji brwi szybko przestałyby być widoczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *