Rzęsy&Brwi

Wiedza. Porady i praktyka

rzęsy 15d
metody

Dla kogo rzęsy 15D?

Piękne brwi oraz długie rzęsy to wizytówka każdej zadbanej kobiety. Faktem jest, że profesjonalne zabiegi nie mogą być realizowane w warunkach domowych. Konieczne jest skorzystanie z usług doświadczonej, a jednocześnie kompetentnej stylistki, która posiada niezbędne oprzyrządowanie. Prawdziwym hitem stały się rzęsy 15D – z oczywistych względów nie przypadną one do gustu każdemu. Niejedna kobieta będzie jednak zachwycona!

Mocne spojrzenie

Metoda objętościowa 15D gwarantuje efekt pięknych, ciemnych wachlarzy, które sprawią, że spojrzenie będzie mocne i wyraziste. To świetna propozycja dla kobiet, które posiadają nieco drapieżny wizerunek i lubią wyróżniać się z tłumu. Prawdą jest, że taka stylizacja nie prezentuje się subtelnie i naturalnie. Nie jest to usługa dedykowana delikatnym paniom, które stawiają na skromność. Kobiety „z pazurem” z pewnością będą maksymalnie usatysfakcjonowane.

Precyzyjne wykonanie

Rzęsy 15D będą prezentować się dobrze wyłącznie wtedy, gdy zostaną wykonane przez osobę kompetentną. Nie należy zbyt pochopnie podejmować decyzji o wyborze salonu kosmetycznego. Do jednej naturalnej rzęsy przyklejamy aż 15 rzęs sztucznych. Istotne jest to, aby zadbać nawet o najmniejsze szczegóły, gdyż wszelkie niedociągnięcia będą zauważalne już na pierwszy rzut oka. Opisywana metoda przedłużania oraz zagęszczania rzęs powinna być wykorzystywana przez stylistyki posiadające praktykę. Niewłaściwe wykonanie może doprowadzić do przeciążenia powiek.

Bezpieczne materiały

Wiadomym jest, że rzęsy 15D wymagają zastosowania najwyższej klasy materiałów. Stosowany klej musi być w stu procentach bezpieczny dla oczu, czy też skóry. Tylko certyfikowany skład zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych reakcji alergicznych. Należy również wspomnieć o tym, że akcesoria wykorzystywane podczas zabiegu muszą być dezynfekowane. Zachowanie wysokiego poziomu higieny to absolutna podstawa – zarówno dla stylistki rzęs, jak i klientki. Efekt może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *