Rzęsy&Brwi

Wiedza. Porady i praktyka

doklejenie brwi
zabiegi

Kiedy warto zdecydować się na doklejenie brwi?

Z pewnością niejedna kobieta stylizuje rzęsy oraz brwi. To prosty sposób na to, aby spojrzenie stało się wyraziste. Istnieje wiele sposobów na to, aby podkreślić atuty urody. Nie każdy jednak słyszał o zabiegu doklejania brwi, chociaż znajduje się on w ofercie renomowanych salonów kosmetycznych już od długiego czasu. Opisywana usługa wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątką dla pań, które nie mogą pochwalić się mocnymi oraz gęstymi włoskami. Nie zawsze jednak jej realizacja jest możliwa.

Zagęszczenie naturalnych brwi

W omawianym przypadku wykorzystywane są sztuczne włoski, które nie są bezpośrednio doklejane do brwi, lecz do skóry. Wiadomym jest, że zabieg wymaga kompleksowego przygotowania, tak aby efekt utrzymywał się możliwie najdłużej. Stosowany jest klej o certyfikowanym składzie, który nie posiada żadnych toksycznych związków lub substancji stwarzających ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Warto zaznaczyć, że prezentowana usługa sprawdzi się w przypadku kobiet, które posiadają np. nieestetyczne przerwy w brwiach lub blizny. W ten sposób raczej nie przeprowadzimy rekonstrukcji „od podstaw”, ponieważ czas utrzymywania się rezultatów zabiegu jest relatywnie krótki. Jest to oczywiście możliwe.

Uzyskanie naturalnego efektu

Stosowanie kredek, pomad, czy też cieni do brwi nie zawsze zapewnia oczekiwany efekt. Wiele pań broni się przed brakiem naturalności. Doklejane brwi prezentują się zupełnie tak, jak prawdziwe włoski. Oczywiście występują one w wielu długościach oraz grubościach. Na pierwszy rzut oka nie widać żadnej różnicy. Wiadomym jest, że brwi są stylizowane – nie tylko nadajemy im kształt, ale również kolor. Henna pozwala uniknąć potencjalnych różnic w kolorze włosków.

Piękne brwi bez zbędnego czekania

Doklejanie brwi to usługa dedykowana przede wszystkim kobietom, które oczekują natychmiastowego efektu. To idealna opcja, jeśli szykujemy się do ważnej uroczystości. Stylizacja utrzymuje się maksymalnie tydzień – dwa tygodnie. Koszt waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a wszystko zależy od włożonego nakładu pracy. Zabiec najczęściej trwa 1-2 godziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *